Vizyonumuz – Turcos Kozmetik A.Ş.

Vizyonumuz

TURCOS A.Ş

Turcos A.Ş., LİDER bir kozmetik grubu olmanın sorumluluğuyla faaliyet gösterdiği sektörlerde büyümeye ve imza attığı her projesiyle ÖNCÜ olmaya devam ediyor. Kuruluş, yurt dışında gerçekleştirdiği yatırımlarıyla da global değer olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Turcos Kozmetik, faaliyet gösterdiği kozmetik sektöründe, yaptığı işi en iyi şekilde, uluslararası standartlara ve Türkiye’de belirtilen mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmak ilk hedefidir. Çalışmalarına bu temel yaklaşımla başlıyor ve bu anlayıştan taviz vermeden projelerini tamamlıyor.

Rakipsiz ve yüksek kalitede Private Label, White Label ve Sözleşmeli OEM imalat hizmetleri ile müşterilerine büyük avantaj sağlıyor. Tesisleri her türlü yeni ve bilinen üretim hattı eklenebilecek şekilde gerekli ekipmanlar ile donatılmıştır. 20 yılı aşkın satış ve pazarlama tecrübeleri ile, yeni ürün tasarımı ve üretim süreçlerini kolaylaştırıyor.

Yönetim ekibi, sektörel tecrübesiyle birçok başarıya imza atmış ve katkıda bulunmuşlardır. Uzman yöneticileri, kendi know-how ve iş zekalarını birleştirerek, büyüme ve başarı getiren stratejileri planlamaktadırlar.

Yegane amaçları ve hedefleri kaliteli ürün üretimi ve müşterilerine en iyi hizmeti kesintisiz ve hızlı bir biçimde vererek, dünyada önde gelen kozmetik firmalarından biri olmaktır.

X