Fason Özel Tasarım – Turcos Kozmetik A.Ş.

Fason Özel Tasarım

Fason üretim veya kısaca Fason, gerçek üretici firmadan anlaşma üzerine toplu ürün sipariş ederek, ürünlere gerçek üretici adını değil de sipariş veren firmanın adının yazdırılmasıdır.

Kozmetik ürünlere olan talebin günden güne artmasıyla birlikte fason üretim yapan firmalara ihtiyaç daha da artmış ve fason üretiminin üretim avantajlarından yararlanılarak kar marjları artmıştır. Fason kozmetik üretimi yapan firmalar zaman, maliyet ve hız fonksiyonlarında avantaj sağlayarak bu üretim tekniğiyle ürünlerini geliştirerek global pazarda da fırsat bulmuşlardır. Tüm bunlar değerlendirildiğinde fason üretim tekniğinin etkisi ve önemi özellikle kozmetik sektöründe açık bir şekilde görmek mümkündür.

Turcos Kozmetik, Fason kozmetik firması olarak müşterilerinin taleplerini olumsuz yönde etkilememek adına üretici firma olarak kullanacağı makinelerinin kapasitesini bilerek hareket etmektedir. Karşılaşılan olumsuz bir durumda müşteri taleplerini karşılayacak şekilde önleyici tedbirler alarak mağduriyet yaşamamalarını sağlamaktadır.

Cilt ile doğrudan temas eden kozmetik ürünleri sağlık açısından çok önemli bir dikkat noktasıdır. Bu yüzden makine kapasitesine ek olarak, üretimde kullanılacak olan makineleri sürekli bakımdan geçirip hijyen kurallarına önem göstermektedir.

 

Fason Kozmetik Üretimi

 Sizin İçin Üretelim

Turcos Kozmetik bu hususları dikkatle ele alarak konusunda uzman personellerimiz tarafından özenle uygulanıp, fason kozmetik üreticileri arasında müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet anlayışını en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Fason kozmetik üretim tekniği ile çok kısa zaman içerisinde çok fazla ürün ortaya çıkarması büyük avantaj sağlamaktadır.

Bundan dolayı müşteri talebinin en fazla olduğu fason kozmetik üretimi yapan firmalar, taleplere çok daha hızlı cevap verebilmektedir.

Her boydan ve çeşitten ürüne dolum yapmak mümkündür.

Üretime ek olarak, paketlemede de fason üretim için tercih edilmektedir. Küçük firmalar da üretimlerini seri üretime bağlayarak büyük firmalarla birlikte pazarda kendisine yer bulabilmektedirler.

Bu şekilde piyasa ile rekabete girebilmektedirler.

Bu durum daha hızlı ve daha kaliteli ürünlerin piyasaya sürülmesine yol açabilmektedir.

Sonuç olarak; Turcos Kozmetik müşterilerinin isteği doğrultusunda belirlediği ürünü gerçeğe dönüştürmektedir.

X