Hakkımızda – Turcos Kozmetik A.Ş.

Hakkımızda

Turcos'a Hoşgeldiniz

GÜVENDEN DAHA İYİ BİR MAKYAJ YOKTUR!

TURCOS A.Ş

2014 yılında kuruluşu yapılan Turcos Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş; makyaj ürünleri, cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve parfüm ürünleri üretimini gerçekleştirmektedir.

İzmir’in Menderes ilçesinde bulunan ITOB organize sanayi bölgesindeki fabrika 2400m² kapalı alana sahip ve GMP standartlarında göre dizayn edilmiştir. Firmanın makine paktı yine kendi öz sermaye ile yapmış olduğumuz alımlar ile gerçekleştirilmiştir.

Turcos A.Ş. 2400 m²‘lik GMP standartlarında hazırlanmış fabrikası ve Ege Üniversitesinde (Teknopark) AR&GE Laboratuvarlarında TÜBİTAK projeleri ile AR&GE ve formülasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Nural Dış Ticaret Limited Şirketi’nin sektördeki 21. senesinde üretici olarak kurmuş olduğu Turcos Kozmetik A.Ş; 25 çalışanı ile GPM standartlarında ürettiği ürünleri sizlere sunmaktadır.

Başarı ile Tamamlanan Projeler

Ege Üniversitesi İDEEGE teknoloji geliştirme bölgesinde bulunan AR&GE laboratuvarında yapılan kozmetik ve cilt bakım ürünlerinde kullanmak üzere TUBİTAK ve Sanayi Bakanlığı kapsamlı projeler yapılmaktadır…

TÜBİTAK 1505

Kızılay ve Ege üniversitesi Eczacılık fakültesi ile birlikte Kızılay Maden Sularının Kozmetikte kullanılması

TÜBİTAK 1507

Nobiletin molekülünün ciltte leke giderici etkisinin kanıtlanması ve kozmetik ürün haline getirilmesi, TÜBİTAK 1507 Projesi

SANAYİ BAKANLIĞI

Sanayi Bakanlığı kapsamında, TÜBİTAK 1507 Projesinin Sanayi geçirilmesi ve gerekli makinelerin alınması.

X